Ostatnia aktualizacja: piątek, 3 Marzec 2017, 10:11

kariera

Aktualne oferty pracy

Konsultant d/s wsparcia technicznego

Lubisz rozmawiać przez telefon? Kontakt z klientem nie jest Ci obcy?

To właśnie Ciebie szukamy!!

Zakres obowiązków:

    • telefoniczny kontakt z klientami indywidualnymi i biznesowymi,
    • telefoniczne rozwiązywanie problemów o charakterze informatycznym i technicznym Klientów,
    • rejestracja, klasyfikacja i rozwiązywanie otrzymywanych zgłoszeń,

Czego oczekujemy :

    • znajomość obsługi i budowy komputera,
    • uznajomość podstaw z zakresu sieci komputerowych i dostępu do Internetu
    • umiejętność rozwiązywania podstawowych problemów technicznych z dostępem do Internetu i konfiguracji programów w środowisku Windows, Linux
    • mile widziana znajomość obsługi urządzeń sieciowych (switche, rutery klienckie, bramki VoIP)
    • wysokiej kultury osobistej,
    • dobrej dykcji i miłego głosu,
    • łatwości prowadzenia rozmowy telefonicznej,
    • motywacji i chęci do pracy,
    • mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze,
    • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym.

Co oferujemy :

    • pracę w firmie o wiodącej pozycji na lokalnym rynku w swojej branży,
    • umowę o pracę,
    • ciekawą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

Pracownik Działu Technicznego – Instalator / Serwisant

    • wizyty serwisowe związane z konfiguracją sprzętu u klientów (komputery, routery )
    • inne prace zlecone jak montaż sieci LAN, WAN, abonenckich , radiolinii
    • konserwacja, serwis i utrzymanie urządzeń sieciowych
    • budowa okablowania w nowych inwestycjach
    • serwisowanie sieci światłowodowych
    • przyjmowanie zgłoszeń usterek, awarii i reklamacji od klientów;
    • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
    • podłączanie nowych klientów w technologiach j.w.

    • prawo jazdy kat.B
    • podstawowa znajomość technologii związanych z sieciami dostępowymi
    • ogólna znajomość systemów operacyjnych
    • chęć uczenia się i poznawania nowych technologii
    • umiejętność pracy w zespole
    • gotowość do pracy zmianowej w godzinach 8-20 oraz pełnienia dyżurów pod telefonem w weekendy
    • umiejętność obsługi elektronarzędzi

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail:

praca@4web.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poinformuj znajomychShare on FacebookShare on Google+