Telefon mobilny, jakiego potrzebujesz

na warunkach, jakich oczekujesz

Dużo dzwonisz czy więcej czasu spędzasz przeglądając internet? A może potrzebujesz tylko nielimitowanych
połączeń? W naszej prostej i przejrzystej ofercie na pewno znajdziesz odpowiedni pakiet dla siebie!

Jakie korzyści otrzymujesz z naszą telefonią mobilną?

 

Bezpieczne pakiety "Junior" i "Senior"

Telefonu komórkowego używasz tylko do komunikowania się ze swoimi bliskimi w tradycyjny sposób i cenisz sobie stałą kwotę abonamentu bez dodatkowych opłat? Jeśli tak to pakiet "Senior" będzie idealnym rozwiązaniem. Nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci, wyłączone usługi premium i brak pakietu danych - proste zasady i stała, niska cena abonamentu!

Jeśli jednak korzystasz z internetu w minimalnym wymiarze lub chcesz mieć pod kontrolą abonament swojego dziecka, pakiet "Junior" sprawdzi się idealnie! Wybierając pakiet "Junior" otrzymujesz nielimitowane rozmowy i smsy, a także 2 GB pakietu danych do wykorzystania.

telefon mobilny dla seniora i juniora

Umowa:

24 miesiące

Podsumowanie:

Nie wybrałeś pakietu

0 zł/miesiąc

Razem

0 zł/miesiąc

Twoje dane:

Szanowny kliencie! Wybierając powyższą ofertę nie zawierasz umowy. Zawrzesz ją dopiero po zapoznaniu się z warunkami umowy by świadomie podjąć decyzję o jej zawarciu.

Tanie telefony komórkowe – abonament bez limitu i Internet do 10GB

W Łodzi, Zgierzu, a także Pabianicach, czy Rzgowie oraz wszystkich miastach Polski, oferujemy telefon na najtańszy abonament z wysokim pakietem internetowym (od 2 do 5 gigabajtów i prędkością aż 150 mbit na sekundę). Do tego bez limitu wysyłki wiadomości SMS oraz bez limitu połączeń. Abonament telefoniczny w bardzo atrakcyjnej cenie, którą z pewnością doceni każdy użytkownik. Telefonia komórkowa już od 20 złotych za miesiąc. Jest to prawdopodobnie najlepsza oferta na abonament dostępna w wariancie umowy podpisywanej zaledwie na okres 24 miesięcy z możliwością przedłużenia. Skorzystaj i ciesz się telefonem mobilnym bez limitów i ograniczeń w całej Polsce!