Telewizja z internetem, jakich potrzebujesz

Płacisz raz, a zyskujesz podwójnie

Korzystaj z szybkiego internetu światłowodowego i telewizji w ramach jednego pakietu!

Jeden abonament – wiele korzyści

Skorzystaj z oferty łączonej i kup telewizję wraz z Internetem. Zyskasz 2 razy – płacąc mniej oraz ciesząc się pełnym pakietem korzyści.

Telewizja w pakiecie to:

  • 225 kanałów w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku.
  • 93 kanały w jakości HD, z gwarancją najczystszego obrazu i dźwięku.
  • nPVR, czyli opcja nagrywania i odtwarzania w dowolnym momencie aż 150 godzin Twoich ulubionych programów, filmów oraz seriali.
  • CatchUP TV, pozwalająca przewijać wybrane kanały nawet do 24 godzin wstecz.
  • Inne korzyści: Pause (zatrzymywanie filmów, seriali i nie tylko, na wybranych kanałach), Ulubione (grupowanie kanałów i tworzenie z nich do 5 różnych list tematycznych), EPG (przewodnik po wszystkich dostępnych kanałach) i wiele innych.

 

Internet w pakiecie to:

  •  Prędkość do 250 Mbit/s pozwalających na wygodne korzystanie z Internetu do pracy, gier, czy oglądania filmów i seriali.
  • Komfort korzystania, na wielu urządzeniach jednocześnie – komputerze, smartfonie, tablecie, a nawet telewizorze.
  • Niezawodność, dająca pewność swobodnej pracy oraz angażującej rozrywki. 
 

Wybierz czas trwania umowy

Skonfiguruj najlepszą ofertę:

Zamówienie

 

 

Telewizja i internet – pakiet telewizyjny i internetowy bez limitu w Łodzi

W tej wyjątkowej ofercie dostarczamy naszym klientom w mieście Łódź pakiet łączony składający się z dwóch usług – telewizji oraz internetu. W pakiecie telewizyjnym już teraz można skorzystać z 174 dostępnych kanałów (w tym 72 w jakości HD), za pośrednictwem dekodera hd. Telewizja zapewnia rozrywkę dzięki dostępności programów o różnej tematyce. Ma ponadto wiele dodatkowych opcji, takich jak: usługa catchup, możliwość zatrzymywania, jak i również nagrywania programów telewizyjnych (Polsat, TVN, mecze, sport oraz wiele innych). Natomiast w pakiecie internetowym jego użytkowników ucieszy fakt, że to internet bez limitu oraz jego wysoka prędkość. Aż do 50Mbit/s pozwalające m.in. oglądać tv online za darmo. Gwarantujemy też wyjątkowo elastyczne podejście do umowy – dając do wyboru zawarcie jej na 12, a nawet 24 miesiące.