Internet mobilny

Prędkość internetu nawet do 150 Mbit/s

Wykorzystujemy technologię LTE! Komfort internetu stacjonarnego teraz także poza domem.

Mamy Internet mobilny z samymi zaletami

 

W domu czy poza nim?

Nie musisz wybierać! Nasz Internet mobilny ma w sobie największe zalety Internetu stacjonarnego, czyli szybkość i niezawodność. A jednocześnie możesz z niego korzystać gdzie chcesz i jak potrzebujesz – w podróży, w szkole, pracy, a nawet wygrzewając się na plaży podczas wakacji.

Wybierz najkorzystniejszy dla Ciebie pakiet, a następnie wypełnij krótki formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu finalizacji Twojego zamówienia, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się szybkim internetem mobilnym, gdziekolwiek jesteś!

internet mobilny forweb

 

Umowa:

24 miesięcy

Podsumowanie:

Nie wybrałeś pakietu

0 zł/miesiąc

Razem

0 zł/miesiąc

Twoje dane:

Szanowny kliencie! Wybierając powyższą ofertę nie zawierasz umowy. Zawrzesz ją dopiero po zapoznaniu się z warunkami umowy by świadomie podjąć decyzję o jej zawarciu.

Bezprzewodowy Internet mobilny dla każdego

Jako Forweb jesteśmy znanym i cenionym polskim dostawcą usługi internet mobilny LTE. Oferty internetu, które proponujemy naszym klientom są szczególnie atrakcyjne – dostarczamy bowiem bardzo szybki transfer (aż do 150 megabitów na sekundę), za niewielką opłatą miesięczną (od 8 do zaledwie 11 zł). Działamy na terenie całej Polski, dzięki czemu nasi użytkownicy z powodzeniem mogą wykorzystywać tani internet mobilny nie tylko w domu, czy w szkole, ale także korzystać z sieci w trakcie pracy lub wygodnie robić to także podczas trwania ich wakacji i urlopu. Dostarczamy internet do laptopa, jak i do każdego innego urządzenia (smartfona, tabletu, a nawet urządzenia stacjonarnego), gwarantując przy tym szybkość, niezawodność i wygodę – a to wszystko w bardzo niskiej i przystępnej ofercie cenowej.