Osiedle SOKOŁÓWKA z Internetem,Telewizją
i Telefonem FORWEB

Sprawdź ofertę specjalną dla Mieszkańców

 

W porozumieniu z developerem SGI, realizującym inwestycję „Osiedle SOKOŁÓWKA”, doprowadziliśmy przyłącze światłowodowe do w/w lokalizacji.

W każdym lokalu znajduje się światłówód FORWEB, dzięki któremu możemy zaproponować nieograniczone możliwości naszej oferty.

SOKOŁÓWKA to nowopowstałe osiedle przy ul. Świętej Teresy, w malowniczej części Łodzi – Julianowie. Pierwszy etap inwestycji to 4 budynki oferujące 158 komfortowych mieszkań. Inwestycję wyróżnia klasyczna i elegancka architektura o ciepłej, jasnej kolorystyce. Kaskadowy układ budynków wpisuje się w naturalne ukształtowanie terenu. Bogactwo zieleni i urokliwe stawy stanowią niewątpliwy atut tego osiedla i pozwalają na spędzenie aktywnego czasu na łonie natury, nieopodal domu.

Więcej o inwestycji tutaj -> http://www.sgi.pl/mieszkania-lodz/sokolowka-apartamenty/

Mieszkańcy będą mogli skorzystać z pełnej oferty FORWEB – Szybkiego Internetu Światłowodowego, Telefonii Stacjonarnej oraz Telewizji Cyfrowej MetroTV.

Już na etapie budowy FORWEB wykonał przyłącza w technologii FTTH (Fiber To The Home – tłum. „Światłowód Do Domu”) i dzięki tej technologii gwarantujemy Państwu usługi nowoczesne i niedostępne do tej pory na rynku.

Duża prędkość Internetu – nawet 750 Mbit/s, Telewizja Cyfrowa z funkcjami PVR, CatchUP i PauseTV oraz tania Telefonia VoIP.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty przygotowanej dla mieszkańców osiedla SOKOŁÓWKA.

Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu 42 2351000 oraz drogą elektroniczną pod adresem handlowcy@4web.pl.

Istnieje również możliwość umówienia się z Przedstawicielem FORWEB.

Pozdrawiamy

Zespół FORWEB