Dowiedz się, jakie są różnice

Najprawdopodobniej w tej chwili odbierasz Internet i TV linią telefoniczną lub kablem antenowym. Zarówno jedna jak i druga technologia są rozwiązaniami sprzed ponad 20 lat. Łącze telefoniczne - jak sama nazwa wskazuje miało za zadanie obsługiwać rozmowy telefoniczne, a kabel antenowy służył do oglądania kilkudziesięciu programów telewizyjnych w jakości analogowej.

W międzyczasie telekomunikacja rozwinęła się bardzo szybko. Obecnie mamy w ofercie ponad 200 programów telewizyjnych, większość z nich w jakości HD. Zaczyna się już pojawiać jakość 4K. Internet, w którym możemy oglądać filmy, grać, prowadzić wideo rozmowy itd. Wszystkie te usługi potrzebują miejsca na to, aby do Ciebie dotrzeć i tu pojawia się pierwszy i najważniejszy argument, który rozkłada na łopatki przestarzałe technologie sprzed ponad dwóch dekad.

 

Światłowód ma 100 razy większą pojemność transferową!

 

Wyobraź sobie, że...

 

...wspomniany wcześniej kabel antenowy lub linia telefoniczna to rura wodna o średnicy 1m, a światłowód, to rura wodna o średnicy 100m. W tym przypadku pojemność transferowa jednej i drugiej rury ilość bieżącej wody, która może przez nie przepłynąć.

Jak myślisz, dlaczego większość operatorów mówi, że sprzedaje Ci prędkość "do", a nie gwarantowaną?

W jaki sposób w kablach sprzed 20 lat, które miały służyć do zupełnie czegoś innego może teraz działać super szybki Internet?

 

Co jeszcze potrafi nasza telewizja?

Poznaj możliwości na jakie pozwala nasza technologia

 

 

nPVR - nagrywaj bez dysku

 

Nagraj dowolny film i obejrzyj go później a dzięki temu, że wszystkie nagrania są przechowywane w tzw. chmurze, nie musisz płacić dodatkowo za dekoder z dyskiem!

PauseTV

 

Zatrzymaj program na żywo w dowolnym momencie! PauseTV działa nawet na programach, których aktualnie nie oglądasz!

 

CatchUP TV – Zapanuj nad czasem

 

Nie raz zapomniałeś obejrzeć swój ulubiony serial lub film? Specjalnie na takie sytuacje przechowujemy dla Ciebie program telewizyjny aż do 24 godzin wstecz, a jeśli będziesz chciał sobie zostawić film do obejrzenia na później, możesz przenieść go do swoich nagrać w usłudze nPVR.

Przypominacz

 

Nie chcesz przegapić swojego ulubionego serialu? Ustaw przypomnienie a dekoder sam da Ci znać, że zaraz się zaczyna Twój program!