Bezpieczny Internet Forweb

Teraz w promocji do każdej opcji Internetu w specjalnej cenie!

 

„Bezpieczny Internet Forweb”, czyli pakiet oferujący kompleksową ochronę komputera przed zagrożeniami z sieci to nowa usługa dla Abonentów Internetu Forweb.

Usługa została wdrożona we współpracy z polską firmą ArcaBit Sp. z o.o., polskim producentem oprogramowania antywirusowego i ochronnego. Z "Bezpiecznym Internetem Forweb" możesz być spokojny o swoje dane i skupić się na tym co najważniejsze.

 

Proponowana przez nas ochrona to przede wszystkim:

  • Ochrona komputerów i urządzeń mobilnych
  • Ochrona przed atakami z Internetu
  • Nowatorski mechanizm SafeStorage - ochrona dokumentów
  • Ochrona tożsamości, bezpieczne transakcje bankowe i zakupy online
  • Kontrola rodzicielska i harmonogram dostępu do Internetu
  • Ochrona poczty i filtr antyspamowy
  • Niskie obciążenie systemu
 

 

Dlaczego warto wybrać Bezpieczny Internet Forweb?

 

Każdego dnia Sieć jest zalewana przez tysiące nowych zagrożeń, a cyberprzestępcy nieustannie pracują nad nowymi technikami ataków. Rozwiązania Arcabit oferują najwyższy poziom ochrony dodatkowo zwielokrotniany przez zasoby i moc obliczeniową chmury producenta.

Safe Storage to nowatorska technologia Arcabit pozwalająca na ochronę ważnych danych (różnego rodzaju dokumentów, plików graficznych, baz, arkuszy itp.) przed ich niepożądaną modyfikacją, zaszyfrowaniem, zniszczeniem lub skasowaniem przez szkodliwe oprogramowanie jak również przez przypadkowe działanie użytkownika. Safe Storage przechowuje oryginalną zawartość dokumentów, zdjęć i innych ważnych plików użytkownika, niezależnie od tego, w jaki sposób są one modyfikowane lub kasowane. Safe Storage już niejednokrotnie wykazał swoją skuteczność w ochronie oraz odzyskaniu danych zaszyfrowanych przez zagrożenia typu Cryptolocker czyli szkodliwe oprogramowanie szyfrujące dane i żądające okupu za ich odzyskanie.

Kradzieże pieniędzy z kont elektronicznych czy przechwytywanie numerów kart kredytowych to chleb powszedni cyberprzestępców. Niezawodna przeglądarka Arcabit Safe Browser zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie korzystania z zasobów Internetu, a zwłaszcza w trakcie operacji bankowych, płatniczych oraz wymagających podawania wrażliwych danych. Safe Browser ściśle współpracuje z pozostałymi modułami pakietu Arcabit i stale kontroluje poziom bezpieczeństwa systemu, nie dopuszczając do sytuacji, w których newralgiczne dane mogłyby trafić w niepowołane ręce.

Internet jest pełen treści nieodpowiednich dla najmłodszych (a także tych nieco starszych) użytkowników. Stale aktualizowane mechanizmy kontroli rodzicielskiej i kontroli dostępu skutecznie blokują dostęp do szkodliwych stron pozwalając na bezpieczne surfowanie po Sieci.

Arcabit Internet Security nie wymaga od użytkownika żadnej wiedzy technicznej. Instalacja programu trwa kilkanaście sekund, a zainstalowana aplikacja jest od razu gotowa do pracy i nie wymaga dodatkowej konfiguracji.

Komfort pracy z komputerem, szybkie otwieranie stron internetowych i pobieranie plików są w oczach użytkowników nie mniej ważne od wysokiego poziomu ochrony. Dlatego tak wiele energii poświęcamy na optymalizację naszych mechanimzów ochronnych w taki sposób, aby nie obciążały one nawet tych słabszych komputerów.

Ochrona komputerów stacjonarnych, laptopów i notebooków z systemem Windows oraz urządzeń mobilnych pracujących w oparciu o system Android.

Nasze oprogramowanie możesz zainstalować na każdym urządzeniu

 

 

Komputer

 

Smartfon

Tablet

 

Ile to kosztuje?

Zabezpieczenie Twojego komputera, telefonu lub tabletu już od 8 zł / m-c.

Do wyboru masz:

 

 SPRAWDŹ OFERTĘ